Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma | Új hozzászólás | Oldal Előző  1, 2
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2010.05.09. 21:57 
Fórum Moderátor Offline

Hozzászólás gixxergabi [2010.05.08. 15:49] részére:

Nem kell megállni. :D Ma jöttem ki a városban a körforgóból, elöttem 10 méterre egy autó, út szélén meg álltak a fakabátok. Na mondom rágyorsítok a kocsi seggébe, véletlenül se integessen le, nem voltam olyan hangulatba, hogy beszélgessek velük.... Meg ugye az "only race" gumim, elsősegélycsomag, stb, stb... :D Erre nem kisétál elém? Sajnos későn vettem már észre, meg véletlenül átmentem a szemközti sávba...... :laught: :evil:

HozzászólásElküldve: 2010.05.08. 15:49 
Műszaki Tanácsadó, Fórum Moderátor Offline

egész jó napom volt idáig....
de nem megbüntetett a rendőr :x
jó végül is én hülyeségem, ha nincs nálam semmi papír....
meg hogy nem fordulok le amikor villognak, hogy rendőr....
de úgy voltam vele, minden rendben, műszaki még éppen nem járt le mi baj lehet....
és még örüljek, hogy csak 5e helyszíni bírság, mert nem helyszíni akkor az 30-tól kezdődik....
szóval figyeljetek oda, most főleg mert motoros razzia van, kicsijulius még fel is hívta a figyelmünket:
" 2010. május 7-9. és 28-30. között fokozott közúti ellenőrzést hajt végre.... "

hja és épp hogy hazaértem vettem észre, hogy mi ez a csavar a szőnyegen, hát a csizmámból esett ki, még jó hogy nem hamarabb....
most bontottam fel a levelemet, amiben a küldték a törzsvásárlói kártyám (amivel további kedvezményeket vehettem volna igénybe) attól az üzlethálózattól, ahol most hagytam ott nem kevés pénzt... :x
ez a nap nekem nagyon pehhes.... jobb lenne lefeküdni és átaludni.... :sleep:

HozzászólásElküldve: 2009.11.12. 13:15 
Fórum Dizájner Offline

Pálesz írta:
cseka írta:
Akkor a lényeg, ha xenont rakok bele csak a közeg jóindulatán múlik hogy lesz bírság vagy sem.
De ha én mégis szeretnék, akkor mit ajánlanátok?
Egész pontosan arra lennék kíváncsi, hogy:
ugye dupla égős a lámpa H7-es, tompítottnál 1 ég, refinél mind kettő.
akkor nekem csak a tompított lesz xenon a refi nem, ha bixenont rakok bele az sem megoldás mert a foncsor nem úgy van kialakítva a tompítottnak az oldalán.
Ha sima H4-es lenne benne akkor működne a bixenon??? Azért kérdem mert ott olyan a foncsor kialakítása.
Összefoglalva lehetséges e hogy a tompított és a reflektor is xenon legyen?
Vagy vegyek kettőt (brt) +::smart:

Engem 3 év alatt egyszer sem állítottak meg. És ha megállít? Miért ez xenon? honnan kéne ezt nekem tudnom. Én ezzel vettem. Sose cseréltem benn égőt, azt sem tudom hogy kell.
Szóval bi-xenonod úgy lesz, h a tompit is meg a refit is lecseréled h7-es xenonra. Tompinál is ugyanógy 1 égő fog világítani, csak xenon, refinél meg mindkettő, csak ugye 2 xenon. H4-est bele sen tudsz rakni.
Így a tompitott fog úgy világítani mint előtte a refi, a refi meg nappalt csinál neked. Nekem is bi volt benn, de felesleges, mert ugye a xenonnak kell egy kis idő még teljesen bemelegszik, és ha rárakod a refit előszőr észre sem veszed h bekapcsoltad. 2-3sec mire teljesen kivilágosodik. Persze ha bemelegedett akkor már jó de villogtatni sem olyan jó vele, plussz ugye a xenon nem szereti h ha állandóan ki-be kapcsolva van és így elég hamar ki is ég, ami meg nem éppen olcsó. Uh én a k6-ba biztos h csak a tompiba rakok. Olcsóbb, is és nem kell 2 trafót elrakni, elég 1et. Refinek meg majd dobok bele egy xenonhatású izzót oszt jóvan.

Szerintem meg a kpm-es, vagy rendőr pont leszarja ,hogy te hogy vetted ha szabálytalan...xenon hatású izzó meg kb semmit nem ér,kivéve talán hogy a színe kicsit fehérebb a beszínezett üvegnek köszönhetően.de fényerőben semmi különbség,hacsak nem kisebb a xenon hatású fényereje a színezés miatt.
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009.11.12. 12:19 
Fórum Tag Offline

cseka írta:
Akkor a lényeg, ha xenont rakok bele csak a közeg jóindulatán múlik hogy lesz bírság vagy sem.
De ha én mégis szeretnék, akkor mit ajánlanátok?
Egész pontosan arra lennék kíváncsi, hogy:
ugye dupla égős a lámpa H7-es, tompítottnál 1 ég, refinél mind kettő.
akkor nekem csak a tompított lesz xenon a refi nem, ha bixenont rakok bele az sem megoldás mert a foncsor nem úgy van kialakítva a tompítottnak az oldalán.
Ha sima H4-es lenne benne akkor működne a bixenon??? Azért kérdem mert ott olyan a foncsor kialakítása.
Összefoglalva lehetséges e hogy a tompított és a reflektor is xenon legyen?
Vagy vegyek kettőt (brt) +::smart:

Engem 3 év alatt egyszer sem állítottak meg. És ha megállít? Miért ez xenon? honnan kéne ezt nekem tudnom. Én ezzel vettem. Sose cseréltem benn égőt, azt sem tudom hogy kell.
Szóval bi-xenonod úgy lesz, h a tompit is meg a refit is lecseréled h7-es xenonra. Tompinál is ugyanógy 1 égő fog világítani, csak xenon, refinél meg mindkettő, csak ugye 2 xenon. H4-est bele sen tudsz rakni.
Így a tompitott fog úgy világítani mint előtte a refi, a refi meg nappalt csinál neked. Nekem is bi volt benn, de felesleges, mert ugye a xenonnak kell egy kis idő még teljesen bemelegszik, és ha rárakod a refit előszőr észre sem veszed h bekapcsoltad. 2-3sec mire teljesen kivilágosodik. Persze ha bemelegedett akkor már jó de villogtatni sem olyan jó vele, plussz ugye a xenon nem szereti h ha állandóan ki-be kapcsolva van és így elég hamar ki is ég, ami meg nem éppen olcsó. Uh én a k6-ba biztos h csak a tompiba rakok. Olcsóbb, is és nem kell 2 trafót elrakni, elég 1et. Refinek meg majd dobok bele egy xenonhatású izzót oszt jóvan.

HozzászólásElküldve: 2009.09.05. 16:13 
Fórum Tag Offline

Rudi írta:
Anita!
Gondolom ti is tökéletes pár vagytok, hogy mindketten motoroztok és az elmondottak alapján, nem csak hóka-mókáztok a kisvárosban 50-nel!?
Az én Szivecském is imádja a Speed gépeket és természetesen csakis Gixi jöhet szóba!
Nagyon ügyesen megy és egyre jobb és jobb....
Már csak jogsi kéne! 8_) *-)
De a felén már túl van 8)

Hát...nem árt a kapcsolatnak ha két ember ugyanazt imádja. :D 50-nel!!! (non) Imádom a sebességet...Nem is lehet ilyen gépekkel lassan menni mert szó szerint fáj....Bár ismerek egy kawás párt (ninja) akiknek tetszik a sportmotor de még nem mentek 110-nél többet. Az az igazi kínzás +::axe: (brt)
Mikor megvettem a k8-ast nekem sem volt még 1 hónapig jogsim és úgy jártam vele..... :lol: El is kapott a rendőr Nagykátán gyorshajtásért (wh) 8) Mondjuk mikor meglátta hogy csaj vagyok szerencsére nem kérte a nem létező jogsim és büntetés nélkül elengedett :D Zavarban volt rendesen :D (h6)
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2008.02.10. 23:23 
Fórum Moderátor Offline

Tehát, volt olyan pl: hogy ugye nyáron így őrűltköttünk kb 20 perc fél órát,
lementünk a végén a Széchenyi térre, nem telt el 3 perc és jött a Rendőr autó, hálisten az egyik rendőr havervolt, oda szólt, hogy menjek oda egy kicsit a kocsihoz, odamegyek, azt mondja, hogy pont most kell ezt csinálni, mert hogy pont most van eligazítás az örsön, aztán kint hallják a hangokat!
A Mohácsi rendőrfőnököt meg elkapta az ideg, és parancsba adta, hogy minden járőr menyen ki és nagy motorosokat elkapni és bekisérni a rendőrkapitányság elé!!! Na és akkor mondtam neki, hogy akkor most job lenne ha elhúznánk?
Erre ő, hogy igen mert már mikor meghalották a hangokat már tudta kikről van szó, és ő egyikünket sem akarja bevinni!
Ja és mondta, hogy ha lehet akkor ne a főutszán menjünk haza, mert a rendőrkapitány kint áll az örs elöt!
Hát én rihtig arra mentem, de elöte azért egy utszával klekanyarodtam és bazki, tényleg kint állt!
Na mindegy , hazamentünk, kijöttünk haver kocsijával, hogy mégis mi a helyzet?
Hát mondanom sem kell, hogy ténylrg kerestek minket, mert nem egy rendőrautóval találkoztink, útközben, pedig erre ez nem annyira megszokott, hogy ennyire tele van a város rendőrrel!!!
Na ennyi, de ez az esti baromkodás csak egy hétig tartott pihiben kb, aztán megint forrt a vérünk, de úgynézki meg nyugodott a kapitány!
Aztán majd meglátjuk az idei évet! :twisted:
Ja és mikor az incidens történt, a rendör haver "motoros"nem volt velünk!!!
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2007.07.20. 09:01 
Fórum Tag Offline

Minap én is majdnem megjártam a rend éber őreivel. Ballagok a 4-esen, és nini egy jard (picit lendületesen érkeztem meg mögé) :oops: ere lehúzódik és ad a jelét, hogy gyere (nem mentem szerencsémre). Elöl egy Ifa kemény 40-el majd egy kocsi, rendőr, és én (és előzni tilos tábla) a kocsis nem bírta cérnával és előzőt. Persze a rendes "csizmás kandúrok" egyből lekapcsolták (hihetetlen hogy még mindig ezzel a jó bevált "trükkel" szédítik az embereket.)
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2006.10.13. 12:15 
Fórum Tag Offline

Antony Soprano írta:
Andriska írta:
Külön Antony figyelmébe ajánlom a rendszámkitakarást.... :lol:

Ha valakinek van biztosítós vagy rendőr ismerőse semmiből se tart kideríteni kinek merre található a motorja. :roll:
Ráadásul most éjszaka 02h magasságában le akarták lopni a ponyvámat. :evil: Felszólítottam búgó királykisasszony hangomon tegye csak vissza szépen, nyugodtan mert lemenni ilyen későn már nem szeretnék...ezt nyugtázta majd visszaszólt nem akart ő semmit csak benézett a ponyva alá... :shock: :evil: majd elhúzott a házak között.
Úgy gondolom azzal hogy először szóltam segítettem neki...legközelebb 2 percen belül ott fogok mellette állni. :twisted: :twisted:

Utcán áll a mocid?? :shock: :shock: :shock:
Nagy szerencséd hogy még nem vitték el...
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2006.10.13. 11:55 
Fórum Tag Offline

Andriska írta:
Külön Antony figyelmébe ajánlom a rendszámkitakarást.... :lol:

Ha valakinek van biztosítós vagy rendőr ismerőse semmiből se tart kideríteni kinek merre található a motorja. :roll:
Ráadásul most éjszaka 02h magasságában le akarták lopni a ponyvámat. :evil: Felszólítottam búgó királykisasszony hangomon tegye csak vissza szépen, nyugodtan mert lemenni ilyen későn már nem szeretnék...ezt nyugtázta majd visszaszólt nem akart ő semmit csak benézett a ponyva alá... :shock: :evil: majd elhúzott a házak között.
Úgy gondolom azzal hogy először szóltam segítettem neki...legközelebb 2 percen belül ott fogok mellette állni. :twisted: :twisted:
Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma | Új hozzászólás | Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás: