Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma | Új hozzászólás | Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007.09.04. 15:22 
Fórum Dizájner Offline

Hát kicsijulius én erre csak annyit tudok mondani hogy az ilyen "motoros" az nem motoros.Ő egy igazi farok ,akinek valószínűleg se barátai se barátnője,senkije nincs...Így adódhat az a pillanat hogy megszólít másokat hogy halljon egy kis idegen hangot is az anyukájáén kívül.Köszöntem
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2007.09.04. 12:33 
A legjobb motormosó a városban! Offline

Viking írta:
Atika írta:
Mondjuk egy gyári idomos motor láttán nem gondolnám, hogy azon a gépen lett szétrúgva így a gumi... Mindegy.

Pedig igen. :twisted:

Vannak kivételek, de azoknak az embereknek a kuplungja nem hullik szét a K4-es Gixxeren. Ők a kiválasztottak ;)

HozzászólásElküldve: 2007.09.04. 12:24 
súly/LE Bajnok Offline

kicsijulius írta:
Tibi, tudod, mi a valóság...?

az, h a Mátrában az autók között, MÁSODMAGAMMAL (a feleségemmel a hátam mögött) és a jobb kezemben 16 csavarral és 2 fémlappal, a balomban pedig 6 csavarral és 1 fémlappal ledaráltam a paracsíkomat!!!!!! majd csinálok fotót, nehogy... :wink:

Én elhiszem. De nehogy azt hidd, hogy megdicsérlek érte. :twisted:
Szerintem aki közúton ledarálja a rinyacsíkot az már túl gyorsan megy. Nekem 1 centi mindíg marad. Sőt!! A 2:18-as pályaidőm után is van még 1 mm-er. Bár tény, hogy a hátsógumim nem a gyári méret. :wink:
Persze lehet, hogy úgy ülök ki mint a Rossi. :lol:
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2007.09.04. 12:23 
Műszaki Főtanácsadó, Mentor Offline

Atika írta:
Mondjuk egy gyári idomos motor láttán nem gondolnám, hogy azon a gépen lett szétrúgva így a gumi... Mindegy.

Pedig igen. :twisted:

HozzászólásElküldve: 2007.09.04. 12:19 
Tibi, tudod, mi a valóság...?

az, h a Mátrában az autók között, MÁSODMAGAMMAL (a feleségemmel a hátam mögött) és a jobb kezemben 16 csavarral és 2 fémlappal, a balomban pedig 6 csavarral és 1 fémlappal ledaráltam a paracsíkomat!!!!!! majd csinálok fotót, nehogy... :wink:
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2007.09.04. 12:18 

Netörőggyé semmivel, egyél zsömlét kiflivel - ahogy szokták mondani...
Én autópályán járok dolgozni motorral minden nap. Szerinted hogy néz ki a gumi? De vannak ostoba emberek is, akik meglátják a versenyzőktől féláron lepattintott gumikat, amiknek szarrá van égve a szélük, és kérdés nélkül elkönyvelik, hogy Kurv@ keményen mész, pedig elég sok ember vesz így gumit. Mondjuk egy gyári idomos motor láttán nem gondolnám, hogy azon a gépen lett szétrúgva így a gumi... Mindegy.

Viszont ami nagyon zsír volt: Horvátból hazafelé a Zágráb - határ közötti autópálya-szakasz nagyon komoly, igazi nagytempós kanyarok, amikbe lehet jól döntögetni, 260-270 körül. Na az után az M3 sporttec felülete is kezdett elváltozni, olyan volt, mint egy frissen használt radír :) Nem a Rotring féle fehér, hanem a hagyományos "elefántos" :)

HozzászólásElküldve: 2007.09.04. 12:12 
súly/LE Bajnok Offline

kicsijulius írta:
de most viccen kívül...

TÉLLEG élnek még ilyen ökrök a Földön!!!! :?

és az egyikkel ráadásul épp tegnap futottam össze :twisted:

még a számat is tátva felejtettem, amikor nem mondom, h HOL, a pirosnál melléje gurultam az egyik gixxeresnek, az rám néz, aztán megint néz, majd kisvártatva fikázó hangon elkezd kioktatni, h az idióta bukógombáimról rámismer innen a Fórumról és ahelyett, h itt Fórumoznék, inkább daráltam volna le a Mátrában azt a rinyacsíkot, ami ott éktelenkedik a hátsó kerekem 2 oldalán... és blabla... meg "micsoda motoros vagyok én" blabla...

megvártam, amíg befejezi a süketelést, aztán megkértem, h mutasson rá arra, amiről az előbb zagyvált, mert ha nem, akkor kénytelen leszek a seggén keresztül áthúzni a beleit és azt fogom a motorom után húzni...mert bizonyára azt is olvasta rólam akkor, h ERRE is képes vagyok

az arcát nem merte vállalni a gerinctelen pondró, de amikor rájött, h beb@szott Amerika, mert VALAMIT NAGYON benézhetett, gyorsan elmondtam neki, h a képek még a Mátrázás ELŐTT készültek!!!!!

Szánalmas az ilyen fazon. Én is szoktam buzerálni a HAVEROKAT viccből, nem egy vadidegent komolyból. :wink:
Ja nekem közúton 5 centis rinyacsíkom van és nem szégyellem. :wink:
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2007.09.04. 11:37 
de most viccen kívül...

TÉLLEG élnek még ilyen ökrök a Földön!!!! :?

és az egyikkel ráadásul épp tegnap futottam össze :twisted:

még a számat is tátva felejtettem, amikor nem mondom, h HOL, a pirosnál melléje gurultam az egyik gixxeresnek, az rám néz, aztán megint néz, majd kisvártatva fikázó hangon elkezd kioktatni, h az idióta bukógombáimról rámismer innen a Fórumról és ahelyett, h itt Fórumoznék, inkább daráltam volna le a Mátrában azt a rinyacsíkot, ami ott éktelenkedik a hátsó kerekem 2 oldalán... és blabla... meg "micsoda motoros vagyok én" blabla...

megvártam, amíg befejezi a süketelést, aztán megkértem, h mutasson rá arra, amiről az előbb zagyvált, mert ha nem, akkor kénytelen leszek a seggén keresztül áthúzni a beleit és azt fogom a motorom után húzni...mert bizonyára azt is olvasta rólam akkor, h ERRE is képes vagyok

az arcát nem merte vállalni a gerinctelen pondró, de amikor rájött, h beb@szott Amerika, mert VALAMIT NAGYON benézhetett, gyorsan elmondtam neki, h a képek még a Mátrázás ELŐTT készültek!!!!!
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2007.09.04. 11:04 
Fórum Tag Offline

jó. csaljak?
lecsiszolom még a méretjelölést is :twisted:

HozzászólásElküldve: 2007.09.04. 08:29 
Jujjj Gyerekek, amíg el nem felejtem!

most nézem itt a képeinket, amik még a kanyarvadászás ELŐTT készültek rólunk.

DE muszáj megemlítenem, h élnek még közöttünk olyan motorosok is, akik leginkább a hátsó keréken látható "rinyacsík alapján ítélkeznek

ha időtök engedi, kérlek Benneteket, csattintsatok már el egy képet a Mátra-túra utáni hátsókerék-rinyacsík állapotról is!

Nehogy "véletlenül" balf@szoknak nézzenek bennünket ezek az "urak" :twisted:
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2007.09.04. 08:15 
találtam még 2 képet magunkról... :wink:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2007.09.04. 01:17 

Ez így korrekt megoldásnak tűnik ;)

HozzászólásElküldve: 2007.09.03. 20:26 
Fórum Tag Offline

:wink:

HozzászólásElküldve: 2007.09.03. 18:49 
Boci2108 írta:
kicsijulius ha gixxergabi képei közé ütsz egy entert akkor egymás alá teszi be őket és leeht kicsit áttekinthetőbb lenne.
amúgy elég egy 800x600-as felbontásba feldobni a képeke akkor nem csúszik így szét az oldal.

parancsára Kedves Motoros Kolléga...! :wink:
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2007.09.03. 13:56 
Fórum Tag Offline

kicsijulius ha gixxergabi képei közé ütsz egy entert akkor egymás alá teszi be őket és leeht kicsit áttekinthetőbb lenne.
amúgy elég egy 800x600-as felbontásba feldobni a képeke akkor nem csúszik így szét az oldal.

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma | Új hozzászólás | Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás: